O Nas

Na początek może trochę historii….

Kiedy byłam mała w domu rodzinnym mieliśmy przecudowną bardzo inteligentną suczkę Cocker Spaniela, lecz jednak każdy musi kiedyś przejść przez tęczowy most i tak się również stało z moją ulubienicą. Postanowiłam wtedy, że jak będę miała własny kawałek ogródka to kupię sobie psiaka i na pewno to będzie płeć damska. I tak się też właśnie stało.

Zastanawiając się nad wyborem rasy i przeglądając katalog psów, piękne umaszczenie Bernasia nie mogło umknąć naszej uwadze a wszystkie wspaniałe artykuły o tej rasie upewniły nas o właściwym wyborze. W kwietniu 2011r. w naszym domu zamieszkała DEVA Home Frends. Była bardzo rozkoszną, rozbrykaną kudłatą kulką spędzającą wiele czasu z naszą starszą córką. Dziś wyrosła na mądrego, bardzo opiekuńczego trochę zwariowanego psiaka. Jej łagodne usposobienie można zobaczyć na zdjęciach z naszą młodszą córeczką, której pozwala robić ze sobą wszystko.

Początkowo nie mieliśmy zamiaru uczestniczyć w wystawach, lecz jednak los chciał inaczej.

Na pierwszą naszą wystawę pojechaliśmy z czystej ciekawości i udało się – I miejsce CWC. Byliśmy bardzo dumni z DEVCI. Ta pierwsza wystawa zapoczątkowała łańcuszek sukcesów wystawowych.

tajski masaż warszawa designlogo.pl https://higieniczny.pl/lampy-owadobojcze.html klinika przeszczepy włosów skyclinic